بیل تصادف مسافر اتوبوس دستگاه کامیون

بیل: تصادف مسافر اتوبوس دستگاه کامیون اخبار حوادث

مسی پر افتخارترین بازیکن سوپر جام اسپانیا

مهاجم بارسلونا با قهرمانی در سوپر جام اسپانیا به پر افتخارترین بازیکن این جام تبدیل شد.  مسی پر افتخارترین بازیکن سوپر جام اسپانیا ..

ادامه مطلب

حضور پویول در برنامه فردوسی‌پور لغو شد

حضور کارلس پویول که قرار بود همزمان با مسابقه کشور عزیزمان ایران ـ اسپانیا در ویژه‌برنامه «۲۰۱۸» عادل فردوسی‌پور حضور داشته باشد، لغو شد. حضور پویول در ب..

ادامه مطلب

قوانین تازه «فیفا» تصویب شد

در قوانین تازه فیفا یک فوتبالیست اگر بدون اجازه جهت تعویض شورت، پیراهن، جوراب و حتی کفش زمین را ترک کند و بدون اجازه وارد میدان شود، بازی متوقف و یک او..

ادامه مطلب

معجزه نه، با قلدری به لیگ برتر افزایش کردیم/ جهت بازیکنان خونه به خونه ناراحتم ، نکونام

سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر می‌گوید که افزایش این تیم به لیگ برتر یک معجزه نبوده است.  نکونام: معجزه نه، با قلدری به لیگ برتر افزایش ..

ادامه مطلب

می‌توانم تا دو سال دیگر جهت بارسلونا بازی کنم/ روسیه، آخرین حضورم در جام جهانی است ، اینیستا

آندرس اینیستا که در اردوی تیم ملی اسپانیا به سر می‌برد راجع به آینده‌اش، اوضاع کنونی بارسلونا و تیم ملی صحبت کرد. اینیستا: می توانم تا دو سال دی..

ادامه مطلب

همه در کشور عزیزمان ایران می‌خواهند به بازماندگان زلزله کمک کنند / برانکو

سرمربی پرسپولیس به یک سایت کروات گفت: زمین لرزه به بزرگی ۷.۳ ریشتر که غرب کشور کشور عزیزمان ایران را لرزاند، باعث شد افراد زیادی کشته و زخمی شوند. ..

ادامه مطلب

مجوز حرفه ای تعلیق نمی شود ، بدهی به ژوزه کمر پرسپولیس را شکست

باشگاه پرسپولیس صدور مجوز حرفه ای این کلوب را قطعی دانست و احتمال تعلیق این مجوز را بی اساس عنوان کرد. بدهی به ژوزه کمر پرسپولیس را شکست/ م..

ادامه مطلب

کمیته فنی استقلال «بله‌ قربان‌ گو» نباشد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید کمیته فنی این کلوب در صورتی که «بله قربان گو» و فرمایشی باشد عملکرد مثبتی نخواهد داشت. کمیته فنی استقلال..

ادامه مطلب

اینم پرسپولیس بدون طارمی!

«پرسپولیس بدون «طارمی» هم کابوس «الهلال» است» این خبر سوژه محمدرضا میر شاه ولد جهت کارتون امروز خبر ورزشی شده است است. اینم پرسپولیس بدون ..

ادامه مطلب