بیل تصادف مسافر اتوبوس دستگاه کامیون

بیل: تصادف مسافر اتوبوس دستگاه کامیون اخبار حوادث

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

انتظارهای 24میلیونی از کابینه دوازدهم

کابینه دوازدهم با همه حرف و حدیث ها و انتظاراتی که جهت بسیاری از نمایندگان برآورده نشد از بهارستان نشینان رای اعتماد گرفت و از 17 گزینه معرفی شده است..

ادامه مطلب

مغازه های طلافروشی، سکه و طلا را با چه حساب وکتابی به مشتریان می فروشند؟

برای این که حساب و کتاب چگونگی به دست آمدن قیمت نهایی طلایی که می خرید را فرا بگیرید و یا این که قبل از خرید بدانید با مبلغی که در دست دارید، تقریبا چ..

ادامه مطلب

قتل دختر جوان جهت دزدی گوشی

مردی با مراجعه به پلیس مدعی شد دختری را جهت دزدی گوشی در فرحزاد به قتل رسانده و جسدش را آنجا دفن کرده هست. تحقیقات راجع به ادعای متهم در پلیس آگاهی اد..

ادامه مطلب

«آ سه آن» با اخراج کره شمالی از این شرکت مخالفت کرد

علیرغم تلاش وزیر خارجه آمریکا جهت انزوای کره شمالی، اتحادیه «آ سه آن» با اخراج کره شمالی از این شرکت مخالفت کرد. «آ سه آن» با اخراج کره شم..

ادامه مطلب

چراغ‌های هشدار در کف خیابان‌های چین جهت گوشی تلفن همراه به‌دست‌ها

پلیس راهنمایی و رانندگی در شهرهای چین در حال اجرای طرحی است که طبق آن روی خط کشی‌های عابر پیاده، چراغ‌های هشداردهنده راه اندازی می‌شود. چراغ ..

ادامه مطلب

پوستر فیلم سینمایی سارا و آیدا به کارگردانی مازیار میری رونمایی شد.

پوستر فیلم سینمایی سارا و آیدا به کارگردانی مازیار میری در آستانه اکران عمومی رونمایی شد. پوستر فیلم سینمایی سارا و آیدا به کارگردانی مازیار میری..

ادامه مطلب