بیل تصادف مسافر اتوبوس دستگاه کامیون

بیل: تصادف مسافر اتوبوس دستگاه کامیون اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بازار سکه و طلا تحت تاثیر تغییرات قیمت ارز/ نوسان زیاد قیمت‌ها امکان تحلیل را

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه بازار طلا و سکه متاثر از بهای ارز هست، گفت: تقاضای خرید طلاو سکه در بازار زیاد کردن یافته ولی علت مهم رشد قیمت‌ها،

بازار سکه و طلا تحت تاثیر تغییرات قیمت ارز/ نوسان زیاد قیمت‌ها امکان تحلیل را

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر: بازار سکه و طلا تحت تاثیر تغییرات قیمت ارز/ نوسان زیاد قیمت ها امکان تحلیل را از بین برد

عبارات مهم : بازار

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه بازار طلا و سکه متاثر از بهای ارز هست، گفت: تقاضای خرید طلاو سکه در بازار زیاد کردن یافته ولی علت مهم رشد قیمت ها، زیاد کردن بهای ارز است.

محمد کشتی آرای در گفت وگو با فارس، با اشاره به رشد قیمت سکه و طلا در روزهای اخیر و به خاص امروز، اظهارداشت: مهمترین عاملی که باعث زیاد کردن قیمت ارز شده، بهای ارز است و به همین علت امروز به میزان قابل توجهی بهای طلا و سکه رشد کرد.

بازار سکه و طلا تحت تاثیر تغییرات قیمت ارز/ نوسان زیاد قیمت‌ها امکان تحلیل را

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تقاضای خرید در بازار طلا و سکه تاثیری بر قیمت ها نداشته هست، گفت: به طور طبیعی در این شرایط تفاوت خرید و فروش زیاد کردن می یابد و به همین علت ریسک زیاد می شود؛ یعنی اگر در شرایط عادی سکه با 20 هزار تومان نوسان یا 50 هزار تومان نوسان خرید و فروش شود، در این روزها با فاصله بیشتری معامله می شود.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر افزود: در چنین شرایطی حاشیه سود خرید و فروش زیاد شده است و همین پدیده بهای تعداد معاملات و قیمت را زیاد کردن می دهد.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه بازار طلا و سکه متاثر از بهای ارز هست، گفت: تقاضای خرید طلاو سکه در بازار زیاد کردن یافته ولی علت مهم رشد قیمت‌ها،

وی تاکید کرد: هم اکنون تحلیل درستی از بازار ارز نمی توان ارائه کرد چون آنقدر قیمت ها نوسان داشت که امکان تحلیل را از بین برده هست. باید یک مقدار صبر کرد و دید بازار تا بعد از ظهر به چه سمتی حرکت می کند. نه می توان گفت قیمت ها واقعی است و نه غیر واقعی. اگر با قیمت ارز بسنجیم ممکن است واقعی باشد و اگر بازار سایر مولفه ها بسنجیم می بینیم که قیمت ها همخوانی ندارد. بنابراین نمی توان تحلیل اقتصادی ارائه کرد.

قیمت سکه و ارز امروز در بازار نوسانات شدیدی داشت به طوری که بهای سکه از 3 میلیون و 900 هزار تومان در ابتدای صبح به 4 میلیون و 416 هزار تومان تا ظهر امروز رسید و بعد مجددا به زیر 4 میلیون رسید. بهای معاملاتی ارز در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران هم صعودی بود که طوری که قیمت یورو از 12 هزار تومان هم عبور کرد.

واژه های کلیدی: بازار | تخصصی | جواهر | نوسان | کمیسیون | ظهر امروز | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs